Цей босоногий малюк мерз біля магазину. Те, що зробила жінка — безцінне

Маленький хлопчик з босими ногами стояв біля магазину і мерз. Ось, що зробила жінка, яка проходила мимо! Маленький хлопчик з босими ногами стояв біля магазину і мерз. Повз нього байдуже проходило безліч людей. Ось, що зробила одна жінка, що проходила повз. Її вчинок — безцінний!Маленький хлопчик стояв босоніж перед взуттєвим магазином на Бродвеї, вдивляючись у вікно і тремтячи від холоду.

Леді підійшла до хлопчика і запитала: «Мій маленький хлопчик, чому ти так серйозно дивишся в це вікно?» «Я просив Бога подарувати мені пару туфель», — відповів хлопчик.Леді взяла його за руку і увійшла в магазин, попросила клерка принести їм півдюжини пар шкарпеток для хлопчика.Потім вона запитала, чи може він дати їй таз з водою і рушник, і він відповів: «Звичайно», і швидко виконав її прохання. Вона відвела хлопчика в задню частину магазину і, знявши рукавички, опустилася на коліна, вимила його ніжки і витерла їх рушником.

До цього часу клерк повернувся зі шкарпетками. Одягнувши шкарпетки на ноги хлопчика, вона купила йому пару туфель і склала залишилися шкарпетки в пакет і віддала їх йому. Вона погладила його по голові і сказала: «Без сумніву, мій малюк, тобі тепер стало зручніше?»Коли вона повернулася, щоб піти, здивований хлопчик схопив її за руку і, глянувши їй в обличчя, зі сльозами на очах, запитав:»Ви дружина Бога?»Як часто ми десь далеко шукаємо Бога, тоді як він є в кожному з нас?